CERTIFIKOVANÁ REALITNÍ KANCELÁŘ
Chci vyřešit exekuci Chci koupit Chci prodat Chci pronajmout Okamžitý výkup
Byty Komerční

Výkup spoluvlastnických podílů

Vlastníte podíl na nemovitosti a nevíte si rady s jeho prodejem? Ať už jste spoluvlastnický podíl získali v dědictví, při majetkovém vyrovnání po rozvodu nebo zcela jiným způsobem, ne vždy je snadné prodej uskutečnit. Více spoluvlastníků znesnadňuje prodej či užívání nemovitosti, dohoda je často složitá a stojí všechny spoustu času a úsilí.

Využijte naše dlouholeté zkušenosti s výkupy spoluvlastnických podílů a svěřte jejich prodej nám. Vykoupíme váš podíl na nemovitosti a zdarma vyřídíme veškeré právní kroky a úkony. Řešíme i komplikované případy nemovitostí zadlužených či jinak omezených právní vadou. Každému případu se věnujeme individuálně a najdeme řešení i tehdy, když vám se možná zdá, že už žádné řešení neexistuje.

Díky znalosti realitního trhu jsme schopni vykoupit váš podíl bez omezení za takovou cenu, na jaké se dohodneme – s ohledem na předkupní právo dalších spoluvlastníků. Máme prověřený systém právního zajištění a smluv, který zaručí bezproblémový výkup spoluvlastnického podílu. Jednáme rychle, diskrétně a všechny formality vyřešíme za vás.

Vykupujeme i spoluvlastnické podíly, kde je zapsána exekuce, zástava, podíl je v dražbě, či má jiné omezení.

Kontaktujte nás k nezávazné konzultaci vašeho případu.

Aktuálně v nabídce

Obchodní prostor 59 m2 Renneská třída Brno

5
Komerční, Brno-město, Brno
12 000 CZK Za měsíc + provize

OV 1+1 Brno -Královo Pole, Bulharská

5
Byt, Brno-město, Brno
1 990 000 CZK + provize

Aktuálně v oboru

Zákon o realitním zprostředkování vyšel ve sbírce zákonů. Od kdy bude platit?

foto
Je to jisté, zákon platí. Protože se ale nestihlo vydat zákon ve sbírce zákonů před stanoveným datem účinnosti, bude datum účinnosti předmětem právních diskusí.

Byt jako investice. Kterým kategoriím se raději vyhnout?

foto
Možná se domníváte, že nákup bytu, který nepotřebujete, je zbytečný luxus. A proč si na něj navíc brát hypotéku? Možná, kdybyste měli dostatek hotovosti. Ovšem i vzhledem k současné výši hypotečních sazeb je nákup nemovitosti stále zajímavou investicí.

více >

Plná verze