CERTIFIKOVANÁ REALITNÍ KANCELÁŘ
Chci vyřešit exekuci Chci koupit Chci prodat Chci pronajmout Okamžitý výkup
Byty Rodinné domy a pozemky Chaty a zahrady

Výkup spoluvlastnických podílů

Vlastníte podíl na nemovitosti a nevíte si rady s jeho prodejem? Ať už jste spoluvlastnický podíl získali v dědictví, při majetkovém vyrovnání po rozvodu nebo zcela jiným způsobem, ne vždy je snadné prodej uskutečnit. Více spoluvlastníků znesnadňuje prodej či užívání nemovitosti, dohoda je často složitá a stojí všechny spoustu času a úsilí.

Využijte naše dlouholeté zkušenosti s výkupy spoluvlastnických podílů a svěřte jejich prodej nám. Vykoupíme váš podíl na nemovitosti a zdarma vyřídíme veškeré právní kroky a úkony. Řešíme i komplikované případy nemovitostí zadlužených či jinak omezených právní vadou. Každému případu se věnujeme individuálně a najdeme řešení i tehdy, když vám se možná zdá, že už žádné řešení neexistuje.

Díky znalosti realitního trhu jsme schopni vykoupit váš podíl bez omezení za takovou cenu, na jaké se dohodneme – s ohledem na předkupní právo dalších spoluvlastníků. Máme prověřený systém právního zajištění a smluv, který zaručí bezproblémový výkup spoluvlastnického podílu. Jednáme rychle, diskrétně a všechny formality vyřešíme za vás.

Vykupujeme i spoluvlastnické podíly, kde je zapsána exekuce, zástava, podíl je v dražbě, či má jiné omezení.

Kontaktujte nás k nezávazné konzultaci vašeho případu.

Aktuálně v nabídce

Prodej RD 7+KK s garáží, terasou,

5
Dům, Brno-město, Brno
9 900 000 CZK + provize

RD 7+2 Palackého třída Brno

5
Činžovní dům, Brno-město, Brno
7 900 000 CZK + provize

Aktuálně v oboru

Byty opět zdražily. Od začátku roku o 5 procent

foto
Vysoká poptávka po vlastním bydlení a dostupné úrokové sazby hypotečních úvěrů stále motivují mnoho lidí k nákupu nemovitosti. Ceny rodinných domů, pozemků a bytů se dostaly na nová maxima. Od začátku roku nejvíce zdražily jednopokojové byty. A jak dopadly další kategorie?

Vláda schválila pravidla pro odklad splátek hypoték a úvěrů

foto
Vláda dne 1. 4. 2020 schválila pravidla pro odklad splátek úvěrů včetně hypotečních sjednaných před 26. 3. 2020. Odklad splátek nebude automatický, ale na základě žádosti klienta. Odklad by měl být dle návrhu klienta na 3 nebo 6 měsíců. Návrh zákona předloženého vládou bude muset být schválen parlamentem, sněmovna by měla zasedat 7. 4. 2020.

více >

Plná verze