CERTIFIKOVANÁ REALITNÍ KANCELÁŘ
Chci vyřešit exekuci Chci koupit Chci prodat Chci pronajmout Okamžitý výkup
Byty Komerční

Výkup spoluvlastnických podílů

Vlastníte podíl na nemovitosti a nevíte si rady s jeho prodejem? Ať už jste spoluvlastnický podíl získali v dědictví, při majetkovém vyrovnání po rozvodu nebo zcela jiným způsobem, ne vždy je snadné prodej uskutečnit. Více spoluvlastníků znesnadňuje prodej či užívání nemovitosti, dohoda je často složitá a stojí všechny spoustu času a úsilí.

Využijte naše dlouholeté zkušenosti s výkupy spoluvlastnických podílů a svěřte jejich prodej nám. Vykoupíme váš podíl na nemovitosti a zdarma vyřídíme veškeré právní kroky a úkony. Řešíme i komplikované případy nemovitostí zadlužených či jinak omezených právní vadou. Každému případu se věnujeme individuálně a najdeme řešení i tehdy, když vám se možná zdá, že už žádné řešení neexistuje.

Díky znalosti realitního trhu jsme schopni vykoupit váš podíl bez omezení za takovou cenu, na jaké se dohodneme – s ohledem na předkupní právo dalších spoluvlastníků. Máme prověřený systém právního zajištění a smluv, který zaručí bezproblémový výkup spoluvlastnického podílu. Jednáme rychle, diskrétně a všechny formality vyřešíme za vás.

Vykupujeme i spoluvlastnické podíly, kde je zapsána exekuce, zástava, podíl je v dražbě, či má jiné omezení.

Kontaktujte nás k nezávazné konzultaci vašeho případu.

Aktuálně v nabídce

Novostavba bytu 2+kk s balkónem 51,2 m2, Brno - Kamechy

5
Byt, Brno-město, Brno
13 000 CZK Za měsíc + provize

Obchodní prostor 59 m2 Renneská třída Brno

5
Komerční, Brno-město, Brno
12 000 CZK Za měsíc + provize

Aktuálně v oboru

Sazby hypoték dosedly na dno. Lidé si půjčují čím dál vyšší částky

foto
23.1.2020 - V prosinci bylo podle dnes zveřejněných dat serveru hypoindex.cz poskytnuto 7 074 hypotečních úvěrů, což znamená meziroční nárůst o 7,8 %. Celkový objem sjednaných hypotečních úvěrů meziročně vzrostl o 20,5 % na 17,996 mld.

Spoludlužník hypotéky – jaká úskalí či výhody přináší?

foto
22.1.2020 - Podle současných pravidel udělování hypoték nemá hypotéka překročit 80 % hodnoty nemovitosti. Navíc je nutno prokázat, že zbývajících 20 % je žadatel schopen uhradit ze svých prostředků. Tak na bonitu dosahuje podstatně méně žadatelů, než tomu bylo dříve.

více >

Plná verze